Masaj Çeşitleri

Aromaterapi Masajı

aromaterapi-masaji.jpg

      Aromaterapi masajında kullanılan yağlar özellikle bitki özlerinden elde edilir. Masaj yağları ile bitki özlerinden elde edilen yağlar belli oranlarda karıştırılarak etkili bir masaj seansı uygulanır.

 

      Aromaterapi masajda asıl amaç gevşemek ve rahatlamak olduğu için hareketler yavaş ve şiddeti hafif şekilde yapılır. Hem bu yavaş hareketlerle vücuda bulunulan temas hem de yağın kimyasal özellikleri sayesinde rahatlama ve tüm vücuda yayılan bir gevşeme söz konusu olur.

 

    Aromaterapi masajlarda koku ve dokunma duyularımız aynı anda ve olumlu yönde uyarıldığı için ruhumuza iyi yönde etki eder. Eski çağlardan beri kullanılan bu masaj türü sağlık ve güzellik sağlayan bir terapi gibidir. Vücudun mikroplardan arınmasına yardımcı olmasının yanında cildi güzelleştirir. Etrafa yayılan yağların hoş kokusunda stresten uzak saatlerin keyfine varacaksınız.

 

    Eklem iltihapları ve romatizma gibi fiziksel rahatsızlıklardan tutun da stres kaynaklı psikolojik sıkıntılara kadar tüm yakınmalarınızda sizi hafifletecek ve iyi hissettirecek bir masaj deneyimidir.

 

     Bitkisel yağlar eşliğinde yüzünüze, saçlarınıza, vücudunuza sağlık ve ışıltı kazandıracaksınız.

 

Aromaterapi uygulamamız için hemen rezervasyon oluşturmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Mavi Ay Masaj & SPA Kütahya

Telefon: 0531 942 48 26 | Gsm: 0531 942 63 76