Masaj Çeşitleri

Refleksoloji Masajı

refleksoloji-masaji.jpg

       Uzakdoğu kökenli olan refleksoloji masajı ayaklar için yapılan bir masaj türüdür. Vücudumuzdaki tüm organların sinirlerinin bağlantı noktaları ayaklarda ve ellerde mevcut olmasından dolayı bu masaj türü tüm bedeni gevşetmede ve rahatlatmada etkilidir.

 

       Ayaklarda ovma gibi hareketlerle uygulanan baskılar tüm bedende enerjinin yayılmasına ve iyileşmenin hızlanmasına etki eder. Bu masaj türü vücudun kendi kendini iyileştirmesini hızlandırmada özellikle tercih edilmektedir.

 

      Refleksoloji masajını yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var. Özellikle şeker hastalarında, damar tıkanıklıklarında, kanser ve varis problemlerinde uygulanması pek önerilmiyor.

 

      Bu masaj türü vücudunuzdaki refleks noktalarına dokunarak sizi rahatlatmanın yanında daha kaliteli ve verimli uykuya sahip olmanıza da etki ediyor.

 

     Dengenizi bulmanıza, bedensel ve ruhsal bütünlüğünüzün sağlanmasında size destek olacak bu masaj türü ile sıkıntılardan uzaklaşabilirsiniz.

 

     Bazı hastalıklardan sonra vücudun normale dönme sürecinde destekleyici olan bu masaj türü ile enerjinin tüm damarlarınızda dolaştığını duyumsayacaksınız. Mavi Ay Masaj & Spa’nın uzman terapistleri tarafından yapılan bu masaj yolculuğunda size büyük bir keyif eşlik edecektir.

 

Kütahya Mavi Ay Masaj Salonu & SPA İletişim Numaraları

Telefon: 0531 942 48 26 | Gsm: 0531 942 63 76