Masaj Çeşitleri

Klasik İsveç Masajı

klasik-isvec-masaji.jpg

     Yoğun bir günün ya da haftanın sonunda dinlenmek, geçmek bilmeyen kas ağrılarınızdan kurtulmak, stresle baş eden ruhunuza bir mola vermek istiyorsanız Klasik İsveç Masajı tam da size göre. Klasik masaj ve diğer masaj çeşitleri için fiyatlandırmamızı görmek için "Masaj Fiyatları" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

     Sıvazlama, yoğurma, friksiyon, darbeleme, vibrasyon şeklinde ana teknikleri olan bu masaj türünde çoğunlukla sırt ve omuzlarınızda rahatlama ve gevşeme hissedeceksiniz. Vücuda kısmen ya da tamamen uygulanan hareketlerle kas ağrılarınızda azalma, tansiyonda dengelenme, kan dolaşımında hızlanma, hücrelerin yenilenmesi gibi fiziksel etkilerin yanında stres ve yorgunluğun azalması, zihinsel rahatlama ile olumlu düşüncelerin harekete geçirilmesi gibi ruhunuzu da besleyen bir masaj deneyimidir.

 

   Sadece tazelenmek ve enerji toplamak için uygulanmasının yanında kan dolaşımına yardımcı olduğu için kalp ve damar hastalıklarının önlenmesinde de büyük bir öneme sahiptir.

 

   Bedensel ve zihinsel rahatlamanın vücudumuza direnç kazandırdığı ve hastalıklara karşı koruyucu kalkan olduğu bilinmektedir. Uzman ellerin uyguladığı dairesel hareketler, sert vuruşlar, ovma hareketleri ile ruhunuzu ve bedeninizi gerginlikten uzaklaştırabilir, gençleşebilir ve hayata daha pozitif devam edebilirsiniz. Keyifli ve size uygun bir masaj sağlığınızın anahtarı olabilir.

 

Mavi Ay Masaj Salonu Kütahya İletişim Bilgileri

Telefon: 0531 942 48 26 | Gsm: 0531 942 63 76