Masaj Çeşitleri

Bali Masajı

bali-masaji.jpg

      Bali masajı, etkili vuruşlar, uzun esneme ve gerinme hareketleri ile sadece kaslara etki etmekle kalmaz iç organlarında birbiriyle uyum içinde çalışmasına olanak sağlar. Vücudunuzdaki enerji noktalarını bularak sizi daha aktif hale getirir.

 

     Son derece çeşitli ve doğal yağlar ile yapılmasından dolayı vücudunuzun nem dengesini korumasına yardımcı olur ve cildinizi güzeleştirir. Zengin yağların kokuları ruhunuzun ferahlamasına ve dinlenmesine yardımcı olduğu için bu masaj deneyiminden sonra çok daha iyi hissedeceksiniz.

 

    Bali masajında vücudun üst bölgesinden değil ayaklardan başlanır. Bunun amacı ise tüm organların bağlı olduğu sinirlerin belli noktalarının ayaklarda toplanması sebebiyle vücudu daha kolay rahatlatmaktır. Orta şiddetle yapılan vuruşlar ve dokunuşlar sayesinde kasların altına ulaşılması mümkün olur.

 

   Son dönemlerde çok bilinen bu masaj türünde hem zihinsel hem bedensel rahatlama ve yenilenme mümkündür. Enerji seviyesini yükselten en etkili yollardan biri olduğu için diğer türlere göre daha çok tercih edilmektedir. Doğal yağlar eşliğinde sizde bu keyifli anın tadını çıkarabilirsiniz.

 

Kütahya'da profesyonel Bali masajı uygulamaları için hemen aşağıda yer alan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

 

Mavi Ay Masaj & SPA Kütahya

Telefon: 0531 942 48 26 | Gsm: 0531 942 63 76