Masaj Çeşitleri

Sıcak Yağ Masajı

sicak-yag-masaji.jpg

       Susam, badem yağı ve hindistan cevizi yağı gibi bitkisel yağların vücut ısısının biraz üstünde ısıtılması ile hazırlanan bir masaj türüdür. Özellikle kış aylarında tercih edilir.

 

      Mevsim dönüşlerinde yaşanılan kırgınlıkların giderilmesi, vücudun gevşemesi ve dinlendirilmesi için etkili olan sıcak yağ masajı, tüm vücuda uygulanmaktadır. Sıcak yağın yavaş hareketlerle tüm vücuda dökülmesi ve cilde yedirilmesi ile sağlanan bu masaj türünde enerji kanalları açılır, sinir sistemi rahatlatılır ve stres uzaklaştırılır.

 

     Saçlara da uygulanan bu masaj türü kış aylarında vücudun dengesini korumasına yardımcı olduğu için daha çok tercih edilmektedir.

 

     Yağların sıcaklığı, dokunuşların teninize teması ve yağların hoş kokuları eşliğinde huzurlu saatler geçirmek ruhunuza çok iyi gelecektir. Özellikle koşuşturma içinde geçen günümüzde, insanların stres yönetiminde başvurdukları etkili yollardan en önde geleni masaj yaptırmaktır.

 

      Yağlarla beslenen cildinize her dokunduğunuzda sıcak yağ masajının etkilerini hissederek gülümseyeceksiniz. Teninizi yağların zengin dünyasına ve sıcaklığına bırakmak, şımartılmak size iyi gelecek bir terapidir. Tüm sisteminizde yağların mucizevi etkisini ve büyüsünü göreceksiniz.

 

Hemen randevunuzu oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz.

 

Mavi Ay Masaj & SPA Kütahya

Telefon: 0531 942 48 26 | Gsm: 0531 942 63 76