Masaj Çeşitleri

Medikal Masajı

medikal-masaji.jpg

      Son dönemlerde doktorlar tarafından tedaviyi desteklemek amacıyla önerilmeye başlanmış bir masaj türüdür.

 

      Tüm masaj türlerinde olduğu gibi medikal masaj da kan dolaşımına etki eder üstelik tüm organların kan akışından maksimum fayda sağlamasına da yardımcı olur. Sindirim problemlerinde ve iç organlarda sağladığı faydalar neticesinde tercih edilme sıklığı giderek artan bir masajdır.

 

      Her masaj türünde dikkat edilmesi gereken kişiye uygunluğuna özen gösterilmesi gereken noktalar vardır. Fakat medikal masaj türünde özellikle kas yaralanması, kas fıtıkları, kanser hastaları, deri enfeksiyonları ve varis problemleri yaşayanların yaptırması önerilmemektedir.

 

     Hayatımızı daha kaliteli ve zinde yaşamak için sağlıklı olmamız gerekir. Bu masaj türü ile sağlığımızın korunmasına yardımcı oluruz.

Üstelik özellikle kadınların şikayetçi olduğu selülit problemlerine de çözüm getirebilmektedir.

 

     Uzman kişilerin ellerinde bulacağınız bu şifayı hem bedeninizde hem de ruhunuzda hissedeceksiniz. Güzelliğinize ve motive hissetmenize katkı sağlayacak bu eşsiz saatlerde hayatın yükünü omuzlarınızdan biraz olsun atabileceksiniz. En değerli hazineniz sağlığınız ve sizin korumanıza ihtiyacı var. Medikal masaj tedavinizin en keyifli anı olabilir.

 

Profesyonel medical masaj uygulamalarımız için aşağıda yer alan iletişim telefonlarımızdan bize ulaşarak rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

 

Kütahya Mavi Ay Masaj & SPA

Telefon: 0531 942 48 26 | Gsm: 0531 942 63 76